دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

بی توجهی مسئولین شهرداری به انباشت زباله ها و عدم نظافت معابر زاهدان

به گزارش حال وش/ امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲، یک شهروند با ارسال تصاویری از انباشت زباله ها و بی توجهی مسئولین شهرداری در معابر تقاصع شهید رجائی و ‌مسیل ابوذر ۹ جنب مدارس ابتدایی شهر زاهدان را نشان می دهد.

یک شهروند با ارسال این تصاویر نامه‌ای نیز خطاب به شهردار این منطقه نوشته است متن کامل این نامه به شرح زیر است:

« بسمه تعالی

شهرداری منطقه ۳، شورای شهر زاهدان

تاریخ: ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

با سلام و احترام

اینجانب شهروند ساکن شهر زاهدان به عنوان یکی از شهروندان این شهر میخواهم موضوعی مهم را مطرح کنم. مسئله جمع نکردن زباله ها و انباشته شدن آنها در محله ها و کنار مدارس و مراکز دولتی به شدت نگرانی های من و سایر شهروندان را برانگیخته است.

متأسفانه در سالهای اخیر مشاهده میشود که زباله ها در برخی مناطق شهر به خصوص در نزدیکی محله ها، مدارس و مراکز دولتی به صورت انباشته قرار گرفتهاند. این وضعیت علاوه بر آسیب به ظاهر شهر و منظره عمومی میتواند به عوامل بیماری زا و آلودگی هوا منجر شود و به سلامت و رفاه شهروندان آسیب بزند.

به عنوان یک شهروند پاسدار محیط زیست و توسعه پایدار از شهرداری و شورای شهر محترم درخواست دارم تا اقدامات لازم را برای جمع آوری و دفع منظم زباله ها در این مناطق انجام دهند. لازم به ذکر است که تأمین وسایل و ظروف جمع آوری مناسب و تعیین زمان بندی منظم برای جمع آوری زباله ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر این توجه به آموزش و ارتقاء آگاهی شهروندان در خصوص مهمیت جداسازی زباله ها و رفتار مناسب در برابر محیط زیست از اهمیت بالایی برخوردار است میتوان با برگزاری برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی مناسب افراد را به صورت فعال در فرآیند جمع نکردن و دفع زباله ها مشارکت داشته و از تدابیر بهداشتی و محیطی استفاده کرد.

امیدوارم که این موضوع مورد توجه ویژه شما و مسئولان مربوطه قرار گیرد و اقدامات لازم برای حل این مشکل به عمل آید. شهروندان شهر زاهدان در انتظار اقدامات شما هستند و امیدوارند که با تلاش مشترک شهری پاک و زیبا را برای همه ساکنان به ارمغان آوریم.

با تشکر از توجه شما و امیدوارم که این موضوع مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

با احترام شهروندان شهر زاهدان

آدرس زاهدان تقاطع خیابان شهید رجائی و مسیل ابوذر ۹ »

cpo333 topstar999 cerah365 cerah365 cerah365 login cerah365 daftar cerah365 link cerah365 link daftar cerah365 link login cerah365 link daftar login cerah365 login cpo333 cpo333 link daftar cerah365 panduan topstar999 alternatif topstar999 slot thailand pg slot slot dubai cpo333 topstar999 cerah365 scatter hitam slot thailand slot pulsa pg slot scatter hitam bir123 slot thailand slot 10k slot pulsa pg slot scatter hitam slot thailand slot 10k slot pulsa pg slot wap cpo333 cpo333 mobile cpo333 android topstar999 wap alternatif topstar999 alternatif cpo333 daftar cpo333 link cpo333 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999
Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1