شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خبر فوری

مولانا عبدالحمید:

در شرایطی که ملت مشکل دارد هیچ حکومتی نمی‌تواند بیت‌المال را در جاهای دیگر هزینه کند

حال وش/ مولوی عبدالحمید، امروز ۳ شهریور ۱۴۰۲، در مراسم نماز جمعه زاهدان، با اشاره به شرایط بحرانی کشور و ملت به‌ویژه در زمینۀ اقتصادی و معیشتی، از هزینۀ «بیت‌المال» در مراسم‌های مذهبی در دیگر کشورها به شدت انتقاد کردند و گفتند که هیچ حکومت و دولتی نمی‌تواند بیت‌المال را در جاهای دیگر هزینه کند.

مولوی عبدالحمید گفتند:سرمایه‌های کشور متعلق به ملت است و باید برای خودِ ملت هزینه شوندملت عزیز ایران این روزها شرایط بسیار سخت و دشواری را، به‌ویژه در زمینۀ اقتصادی و معیشتی تجربه می‌کند.

امام‌جمعه زاهدان تصریح کردند:

به‌جز این هزینه‌ها، در جاها و موارد دیگر هم از سرمایه‌های ملی هزینه شده است. رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفته است که ما از یک کشور (سوریه) سی‌ میلیارد دلار پول می‌خواهیم و ظاهرا هیچ امیدی هم به بازگشت این پول نیست.

مولوی عبدالحمید به بازداشت مولوی عبدالمجید، مولوی فتحی محمد نقشبندی اشاره کردند و گفتند: بنده این را به شما بگویم که دستگیری جواب نخواهد داد؛ چیزی که می‌تواند جواب بدهد نشستن با مردم و شنیدن حرف مردم است.

ایشان تصریح کردند: علما را آزاد کنید. علما متعلق به همه هستند و خیرخواهی وظیفۀ ذاتی علماست. آزادی مولانا نقشبندی، مولانا عبدالمجید، ماموستا خضر‌نژاد، مولانا کوهی و سایر علما و زندانیان سیاسی خواستۀ عموم مردم است.

امام‌جمعه زاهدان تصریح کردند: توصیۀ بنده به تمام مسئولان آن است، اگرچه الان دیر هم شده است، علاوه بر اینکه صدا و فریاد مردم را بشنوند و با مردم گفت‌وگو کنند، بر مردم ترحم نیز بشود و با آنها مدارا شود. اگر مردم شما را کتک زدند هم شما تحمل کنید و از خودتان خویشتنداری نشان دهید. همان‌طور که مردمِ ما که در حادثۀ جمعه خونین زاهدان بدون کوچکترین گناهی در داخل مصلای زاهدان شهید و زخمی شدند و تا کنون یک نفر از قاتلان هم مجازات و قصاص نشده‌اند، اما این مردم صبر کردند. اگر این ناراحتی برای طرف مقابل پیش می‌آمد چه می‌شد؟! واقعا آفرین بر این مردم مخصوصا بر خانواده‌های شهدا و مجروحین این حادثه که صبر و تحمل کردند. این مردم حق خودشان را نبخشیده‌اند اما امیدوارند که روزی به حق‌شان برسند. لذا شما هم حرف مردم را بشنوید و اگر کسی حرفی می‌زند تحمل کنید و با او گفت‌وگو کنید.

cpo333 topstar999 cerah365 cerah365 cerah365 login cerah365 daftar cerah365 link cerah365 link daftar cerah365 link login cerah365 link daftar login cerah365 login cpo333 cpo333 link daftar cerah365 panduan topstar999 alternatif topstar999 slot thailand pg slot slot dubai cpo333 topstar999 cerah365 scatter hitam slot thailand slot pulsa pg slot scatter hitam bir123 slot thailand slot 10k slot pulsa pg slot scatter hitam slot thailand slot 10k slot pulsa pg slot wap cpo333 cpo333 mobile cpo333 android topstar999 wap alternatif topstar999 alternatif cpo333 daftar cpo333 link cpo333 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999
Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1