چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خبر فوری

سپاه پاسداران بدون ارایه هیچ ادله ای‌ چهار بازداشت شده جکیگوری را به گروه های مسلح منتسب کرد

حال وش/ رسانه های حکومتی به نقل از «دادستان استان سیستان و بلوچستان» ادعای حکومت مبنی بر انتساب چهار شهروند بازداشت شده در جکیگور به گروه های مسلح مخالف بلوچ تاکید کرده اند.

شمس آبادی مدعی شده است «با تلاش و کار اطلاعاتی سپاه ۲۳ نبوت شهرستان راسک یک تیم چهار نفره» دستگیر شده است.

این مقام قضایی از گروه مسلحی که این افراد متهم به عضویت در آن هستند نام نبرده است و برای اشاره به گروه مورد نظر از الفاظ جمع استفاده کرده، امری که بجای شفاف سازی ابهام بیشتری ایجاد کرده و صحت ادعای دادستان را زیر سئوال برده است.

قابل توضیح است روز‌ پنجشنبه ماموران سپاه پاسدارن بر اساس اطلاعات غلط منابع خبری خود به منزل تعدادی افراد بزهکار حمله کردند. که بنا بر گزارشات رسیده و تائید امام جمعه شهرستان راسک ماموران سپاه پاسداران از سوی‌ یک فردی که قصد داشته با سوء استفاده ازسپاه پاسداران از قاتلین بستگان خود انتقام بگیرد رکب‌ خورده‌اند.

فعالین بلوچ نهادهای امنیتی را متهم میکنند با سوء استفاده از افرادی که در معرض آسیب قرار دارند بدون هیچگونه آموزشی به استخدام در می‌آورند از سوی‌ دیگر بزهکاران اجتماعی برای ایجاد حاشیه امن و عدم تعقیب‌ از سوی‌ ارگانها سوء استفاده میکنند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1