یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن یک نیروی نظامی در طی درگيري در منطقه مرزی شهرستان مرزی زابل 

به گزارش حال وش/ امروز ۱۶ آذرماه ۱۴۰۱، در پی درگیری نیروهای نظامی جمهوری اسلامی در منطقه مرزی زابل یک نیروی نظامی هنگ مرزی کشته شد.

رسانه های وابسته به حکومت هویت این نیروی نظامی را «معين قدمياري” عنوان کرده اند.

گفتنی است که برخلاف ادعای جمهوری اسلامی که کشته شدن این نیروی نظامی را به افراد مسلح نسبت داده منابع محلی در منطقه مرزی روستای ساسولی کشته شدن این نیروی هنگ مرزی زابل را 

درگیری با نیروهای طالبان عنوان کرده اند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.