یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

هدف قرار دادن یکی از ریش سفیدان و معتمدین شهرستان سرباز 

محمد تلاتف یکی از ریش سفیدان و معتمدان شهرستان سرباز طی یک اختلاف مورد هدف تیراندازی قرار گرفت. 

به گزارش حال وش/ بر اساس اطلاعات به دست آمده آقای تلاتف دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱، توسط تعدادی از اقوام خود که با فرزند ایشان اختلاف داشته اند مورد هدف قرار گرفته شد.

در این تعرض به آقای تلاتف، ایشان از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از آن برای درمان به بیمارستان منتقل شده است. 

محمد تلاتف که از ریش سفیدان و معتمدین شهرستان سرباز میباشد اهل روستای نصیرآباد است. این روستا طی ۱۵ سال گذشته بارها شاهد حملات متعدد ماموران امنیتی بوده که طی آن حداقل دو نفر از اهالی آن اعدام شده و پنج تن با شلیک ماموران به قتل رسیده و شش تن با شلیک ماموران مصدوم شده اند و حدودا بیش از شصت تن حداقل در دو مرحله به صورت فله ای بازداشت شده اند. علاوه بر این چندین تن متحمل حبس بلند مدت شده و برای چند ده نفر پرونده امنیتی تشکیل شده است. 

قابل توضیح است برادر آقای محمد تلاتف به نام نعیم تلاتف یکی از کسانی است که توسط ماموران امنیتی به قتل رسیده شده و علاوه بر این فرزند ایشان جزء کسانی است که برای وی پرونده امنیتی تشکیل شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.