سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

بازداشت ،تحقیر و شکنجه سوخت بران بلوچ در نوار مرزی با پاکستان توسط نیروهای نظامی

به گزارش حال وش/ امروز عصر۲۳ آبان، نیروهای سپاه در منطقه کلگان شهرستان سراوان با چندین دستگاه خودروی نظامی که متعلق به قرارگاه سجاد می باشند به فرماندهی سرهنگ سجادی اقدام به گشت زنی و بازداشت و آزار و اذیت سوختبران بلوچ در نوار مرزی نموده است.

به گفته یک منبع مطلع:«سرهنگ سجادی تعداد زیادی راننده سوخت بر بلوج را بازداشت و اقدام به بستن دستها و پاهای این رانندگان نموده و بشدت موردضرب و شتم قرار داده است».

رازم به ذکر است سوخت بری در بلوچستان بعنوان تنها منبع درآمد مردم بلوچ برای امرار معاش می باشد. از طرف سپاه سوخت را بصورت قاچاق و بالاتر از ظرفیت مصرف سوخت استان با قیمت بالا وارد بازار و توزیع می نماید و در ردیف مشاغل قاچاق قرار داده به طوری که روزانه مردم بلوچ در این مسیر مورد هدف گلوله مستقیم و یا جریمه های سنگین روبرو می شوند و شاهد کشتارهای دردناکی در حوزه سوخت در بلوچستان هستیم.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1