یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن ۴ تن از پرسنل پاسگاه کاسکین بمپور با یورش و تیراندازی افراد مسلح

تکمیلی/

به گزارش حال وش/ صبح روز یکشنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۱، بر اثر یورش و تیراندازی افراد مسلح به پاسگاه کاسکین واقع در شهرستان بمپور، چهار تن از پرسنل این پاسگاه کشته شدند.

طبق اطلاعات رسیده به حال وش؛« افرادی مسلح ناشناس صبح امروز با ورود به پاسگاه کاسکین اقدام به تیراندازی به سوی پرسنل نموده و پس از کشتن ۴ تن از ماموران سلاح های موجود در این پاسگاه را با خود برده و از محل متواری شده اند»۰

یک منبع مطلع در این باره به حال وش گفت: « بعد از اعلام خبر حمله افراد مسلح به پاسگاه کاسکین و خلع سلاح آن، فرماندهی انتظامی شهرستان بمپور در یک سناریو‌سازی یکی از سربازان وظیفه بلوچ در این پاسگاه را بازداشت، و‌ بعنوان عامل این تیراندازی معرفی کرده اند در حالی که این سرباز وظیفه نقشی در این تیراندازی نداشته است».

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.