دوشنبه , نوامبر 28 2022

حضور ماموران امنیتی در مدرسه ای در زاهدان و اجبار کردن دانش آموزان به خواندن سرود سلام فرمانده همراه با ایجاد رعب و وحشت

به گزارش حال وش/ امروز دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱، نیروهای امنیتی با حضور در دبستان علی ابن ابی طالب در منطقه بلوار کشاورز زاهدان علاوه بر ایجاد رعب و وحشت، دانش آموزان را مجبور به خواندن سرود سلام فرمانده کردند.

طبق اطلاعات رسیده به حال وش:« امروز دوشنبه ۱۶ آبان حوالی ساعت ۱۲ ظهر در مدرسه علی بن ابی طالب در منطقه کشاورز دو نفر مامور امنیتی موتور سوار با لباس خاکستری با همکاری مدیر دبستان دانش آموزان را تهدید کردند که باید همین هفته سرود سلام فرمانده را بخوانید و حفظ کنید. به طوری که بچه های دبستانی ترسیدند و بسیاری از والدین بچه های شان را به خانه بردند و از رفتن آنها به مدرسه جلوگیری کردند».

این ماموران به دانش آموزان اعلام کردند که هرکس سرود سلام فرمانده را بلد نباشه مامورا او را بازداشت می کنند همه بچه ها به شدت ترسیدندو فقط نگاه کردند دانش آموزان هر دو شیفت صبح و بعدظهر تهدید کردند. دبستانه شیفت صبح پسر هستند و شیفت ظهر دختر. حتی مادر بچه ها را نگذاشتند داخل مدرسه که یک وقت با گوشی تلفن فیلمی بگیرند و چند بار تکرار کردند و به زور به بچه ها گفتند که سرود سلام فرمانده را بخوانند تا بچه این سرود نخواندن اجازه رفتن به کلاس درس ندادند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

شناسایی و احراز هویت یکی از عاملین سرکوب و تیراندازی به سوی مردم در اعتراضات زاهدان

به گزارش حال وش/ بسیجی «مرتضی مرتضوی » حدودا ۱۷ ساله یکی از عاملین سرکوب …