سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

بیخبری از وضعیت مریم پایاب و مریم کاظمی دو شهروند بازداشت شده توسط نیروهای امنیتی در بهبهان

به گزارش حال وش/ بیخبری و نگرانی از وضعیت دو شهروند زن اهل بهبهان با نامهای « مریم کاظمی» و «مریم پایاب» که ۴ آبان ماه ۱۴۰۱، توسط نیروهای امنیتی در شهرستان بهبهان بازداشت شدند.

به گفته یک منبع مطلع«خانمها کاظمی و پایاب ساعت ۲۳ شب ۴ آبان ماه، در یکی از خیابانهای بهبهان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند و علیرغم پیگیریهای خانواده این دو شهروند تاکنون هیچ اطلاعی از وضعیت شان در دست نیست».

منبع افزود: « مریم پایاب در آبان ۹۸ در جریان اعتراضات بازداشت و به یکسال حبس محکوم و سپس حکم وی به ۵ سال تعلیق تبدیل شد که هم اکنون پرونده اوپدر مرحله تجدید نظر است و مریم کاظمی نیز پیشتر در اعتراضات سال ۹۹ بازداشت و به یکسال حبس تعزیری محکوم شده است».

از وضعیت این دو زن بازداشتی و محل نگهداری آنان تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دسترس نیست.

قابل ذکر است؛ یکی از برادران خانم کاظمی بنام میثم کاظمی هم اکنون به علت حضور در اعتراضات سال ۹۹ در زندان بسر می برد و برادر دیگرش نیر به یکسال حبس تعزیری محکوم شده و یک برادر وی‌ نیز به دلیل شرکت در اعتراضات سال ۹۹ تحت پیگرد قرار دارد.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1