جمعه , دسامبر 2 2022

مولوی عبدالله امراء از علمای سراوان در مورد تجاوز به دختر بلوچ(چابهاری)؛ سرهنگ ابراهیم کوچکزایی را به سزای ننگینش برسانید قبل از اینکه جوانان دلاور بلوچ‌ عدالت را در مورد این متجاوز و حامیانش اجرا کنند

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۴ مهرماه ۱۴۰۱، مولوی عبدالله امراء از روحانیون مطرح سراوان در دفاع و حمایت از دختر بلوچ چابهاری که مورد تجاوز فرمانده انتظامی چابهار قرار گرفت بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل بیانیه به شرح زیر می باشد؛

*بسم الله الرحمن الرحیم*

«در دفاع از خواهر مظلوم بلوچم»

🔸چند روزی بود که دعا می کردم این خبر همانطوری که شایعه شده بود دروغ باشد ولی متأسفانه امروز با قلبی پر از غم و اندوه می گویم، با تحقیقات کامل از خانواده این دختر مظلوم بلوچ، توسط برخی از دلسوزان جامعه بالاخص برادر عزیز و مجاهدم مولانا حافظ عبدالغفار نقشبندی حفظه الله، تجاوز و دست درازی به ناموس دختر مظلوم بلوچ در بازداشتگاه توسط نیروی نظامی اثبات گردید.

در روزهایی که آحاد ملت ایران و تمامی اقوام بخاطر از دست دادن دخترانشان در حال فریاد زدن هستند و متاسفانه بجای شنیدن فریادشان با کشتار،بازداشت و سرکوب جواب داده می شوند. اثبات این خبر حال بدمان را بدتر کرد.

♦️بنده از مسئولین اداره قضاوت کشور می خواهم اگر ذره ای عدالت و اسلامیت در وجودتان هست این فرد متجاوز ( کوچکزایی ) را به سزای اعمال بد و ننگینش برسانید تا عبرتی باشد برای دیگر افرادی که دنبال ناموس این ملت مظلوم هستند، قبل از اینکه جوانان دلاور و ملت غیور بلوچ خود عدالت را در مورد این متجاوز و حامیانش، اجرا کنند.*

*❗مسئولین کشور این را خوب بدانند، قوم بلوچ*

*در بسیاری از حقوق خودش نرمش نشان داده ولی در بحث دین و ناموس هرگز کوتاه نمی آید.*

*عضوی کوچک از ملت بزرگ ایران و قوم دلاور و غیور بلوچ مولانا عبدالله امراء مدیریت مدرسه تعلیم القرآن سراوان*

دوشنبه ۴/مهر/۱۴۰۱

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن یک روحانی بلوچ با تیراندازی افراد مسلح در مهرستان

به گزارش حال وش/ شامگاه امروز ۷ آذرماه ۱۴۰۱، امام جمعه روستای کوران و مدرس …