سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

گروگان گرفتن سه نفر از بستگان قربانی تجاوز چابهار، توسط عوامل نیروی های امنیتی جهت تکذبیه و اخذ رضایت برای فرمانده متجاوز نیروی انتظامی چابهار

به گزارش خبرگزاری حال وش/ در آخرین اقدامات نیروهای نظامی و امنیتی و عوامل محلی وابسته به این ارگانها، سه تن از بستگان دختر چابهاری قربانی تجاوز را، به گروگان گرفته اند تا بتوانند از این طریق خانواده قربانی را مجبور به تکذیب موضوع تجاوز در محافل عمومی و دادن رضایت برای سرهنگ ابراهیم کوچکزایی فرمانده انتظامی چابهار نمایند.

از این سه نفر یک تن با هویت «س. ب»که در تاریخ ۳۰ شهریور حوالی ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر توسط عوامل محلی وابسته به ارگانهای امنیتی به گروگان گرفته شده بود یک روز بعد آزاد شده و دو تن دیگر تا لحظه تنظیم گزارش آزاد نشده اند.

لازم به ذکر است با وجود این گروگان گیریها و‌ فشارهای شدید از طرف نهادهای نظامی و امنیتی مختلف، خانواده قربانی همچنان حاضر به صدور تکذبیه نیست.

حال وش به اطلاعاتی دست یافته است که قرار است دادگاهی برای رسیدگی به موضوع تجاوز سرهنگ کوچکزایی در دادسرای نظامی زاهدان در تاریخ ۹ مهرماه ۱۴۰۱، برگزار شود.

همچنین اطلاعات رسیده به حال وش حاکیست دادسرای نظام زاهدان به خانواده قربانی گفته است

اگر ارگانهای نظامی دیگر، شما را احضار کردند به احضاریه آنان هیچ اعتنایی نورزید.

قابل ذکر است؛ یک دختر ۱۵ ساله ساکن یکی از روستاهای چابهار در روز دهم شهریورماه، در حین بازجویی توسط سرهنگ ابراهیم کوچکزایی فرمانده نیروی انتظامی چابهار مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1