چهارشنبه , مارس 29 2023

تصویر یکی از عناصر لباس شخصی سرکوب اعتراضات زاهدان؛ مردم احراز هویت کنید

به گزارش خبرگزاری حال وش/ ایشان یکی ماموران لباس شخصی و از عناصر سرکوب اعتراضات و از عاملین بازداشت معترضان و شهروندان عادی در سه روز گذشته در زاهدان بوده است.

گفتنی است در شب اول اعتراضات ایشان معترضین را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و تصاویر بسیاری از معترضان در زمان اعتراض ثبت نموده است.

همچنین حال وش به اطلاعاتی دست یافته که ایشان یکی از کسانی بوده که در بازداشتگاه نیز بازداشت شدگان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده است.

از همراهان حال وش درخواست می شود هر کس اطلاعاتی از ایشان دارد با ما به اشتراک بگذارد.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن دو برادر جوان در چابهار توسط افراد مسلح ناشناس به گزارش حال وش/ بامداد امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲، دو برادر جوان بلوچ در مقابل چشمان مادرشان به ضرب گلوله افراد مسلح ناشناسدر چابهار کشته شدند. هویت این دو برادر جوان زیر ۳۰ سال با فامیلی «بامری» فرزندان عبدالنصیر بامری اهل دلگان احراز شده اند. به گفته منابع حال وش:«بامداد امروز ۷ فروردین حوالی ساعت ۳/۵ اتفاق بدی افتاد و‌ چون منزل ما هم داخل بلوار ه معلم هست به محض شنیدنصدای وحشتناک رگبار گلوله که به حدی بلند بود همه بیدار شدن و توی خیابون صدای جیغ  زن میومد حتی مسافرانی که تو پارک چادرزده بودن می دویدن به طرف حادثه که در چهارراه بلوار معلم و زیر دوربین های امنیتی اتفاق افتاد». طبق این گزارش یکی از قربانیان در دم فوت می کند و نفر دیگر در بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده حان خود را از دست دادهاست  گفتنی است این دو برادر به همراه مادر خود به چابهار مسافرت کرده بودند که توسط افراد مسلح ناشناس کشته شدند. قابل ذکر است طبق گزارش سالانه حال وش در سال ۱۴۰۱، ۱۶۷شهروند بلوچ بر اثر شلیک مستقیم و بی ضابطه نیروهای نظامی و ۷۶شهروند توسط افراد مسلح ناشناس که اکثرا سلاح های آنان با مجوز دستگاه های امنیتی هست و خودشان وابسته به این دستگاه هاینظامی هستند جان خود را از دست داده اند.