یکشنبه , اکتبر 2 2022
خبر فوری

ورود تیم امنیتی تحقیقاتی از تهران به موضوع تجاوز دختر چابهاری و درخواست سکوت از خانواده قربانی و متنفذین منطقه بنا بر مصلحت نظام

تکمیلی/

روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۴۰۱، یک تیم تحقیقاتی_ امنیتی از تهران در محل روستای قربانی تجاوز حضور یافتند ‌و‌ از خانواده قربانی و متنفذین منطقه خواسته اند تا در مورد این جنایت فعلا سکوت کنند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه، پس از رسانه ای شدن موضوع تجاوز دختر ۱۵ ساله اهالی یکی از روستاهای چابهار و خشم مردم استان از سکوت مسئولان و متنفذین در قبال این موضوع، تیمی امنیتی_ تحقیقاتی از تهران برای کنترل اوضاع و درخواست سکوت از خانواده قربانی و‌ مذاکره با متنفذین در محل سکونت قربانی تجاوز حاضر شدند.

به گفته یک منبع مطلع؛ در روز دوشنبه حوالی ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴:۱۵ بعد از ظهر تیمی امنیتی _تحقیقاتی متشکل از چندین خودرو به همراه چند تن از متنفذین منطقه از نزدیک‌ با خانواده قربانی تجاوز دیدار داشته اند.

منبع افزود؛ پس از صحبت های انجام گرفته ‌بین طرفین، این تیم از خانواده قربانی تجاوز درخواست ویژه کرده اند که بنا بر مصلحت نظام و منطقه سکوت اختیار کرده و موضوع تجاوز را تکذیب نمایند.

منبع تصریح کرد؛ در زمان حضور تیم مذکور بین ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴:۱۵ بعد از ظهر جو امنیتی شدیدی در منطقه توسط نیروهای ویژه نظامی حاکم بوده است.

قابل ذکر است؛ یک دختر ۱۵ ساله ساکن یکی از روستاهای چابهار در روز دهم شهریورماه در حین بازجویی توسط سرهنگ ابراهیم کوچکزایی فرمانده نیروی انتظامی چابهار مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

همچنین حال وش مطلع شده که تیمی امنیتی از مرکز استان نیز تیم نامبرده را همراهی کرده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

جزئیات حادثه جمعه خونین زاهدان از زبان مولوی عبدالحمید

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۹ مهرماه ۱۴۰۱، مولانا عبدالحمید ضمن تشریح واقعیت …