سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

کشته شدن یک شهروند سوختبر توسط سارقین مسلح در سراوان

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۱، در اثر تیراندازی سارقین مسلح یک شهروند سوختبر در منطقه روستای ناهوک از توابع سراوان جان باخت.

طبق این گزارش، هویت این شهروند جانباخته« اسحاق میربلوچزهی» فرزند کریم اهل و ساکن محمد آباد از توابع خاش عنوان شده است.

گفته می شود این شهروند هدف تیراندازی سارقان مسلح در محدوده روستای ناهوک قرار گرفته و زخمی شده که در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان سراوان جان باخته است.

بی توجهی مسئولان و فقدان فرصتهای شغلی در سیستان و بلوچستان،سبب شده تا سوختبری به تنها راه درآمد ناچیز و امرار معاش شهروندان بلوچ تبدیل شود که از سر ناچاری و بیکاری به این شغل کاذب و پر خطر روی می آورند که بعضا توسط ارگانهای نظامی هدف مسقیم تیراندازی قرار گرفته و یا در حوادث جاده ای زنده زنده در آتس می سوزند و‌جان شان را از دست می دهند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1