یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

غرق شدن کودک ۱۰ ساله زاهدانی در رودخانه ایرندگان

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز پنجشنبه ۱۷ شهریورماه،یک کودک ۱۰ ساله زاهدانی که به همراه تعدادی از دوستان خود برای شنا به رودخانه ایرندگان در محل روستای دادکان رفتهبود، به علت عدم آشنایی با شرایط رودخانه غرق شد.

به گفته بخشدار ایرندگان: متاسفانه این کودک و دوستانش که امروز برای آشنایی به منطقه ایرندگان مراجعه کرده بودند، بدون همراهی افراد محلی به قسمتی از رودخانه که محل تجمع آب بوده مراجعه کرده بود که به علت عدم مهارت در شنا و عدم آشنایی با محل متاسفانه در رودخانه غرق شد و جان خود را از دست داد.

بخشدار ایرندگان افزود: پس از بارندگی های سامانه بارشی مونسون در ماه گذشته و طغیان بی سابقه رودخانه، در نقاط مختلفی در مسیر رودخانه فصلی ایرندگان گودال هایی پر از آب ایجاد شد.

وی تاکید کرد: از آنجایی که ممکن است این نقاط تجمع آب سبب جلب توجه گردشگران و مراجعه کنندگان شود، لازم است گردشگران عزیز بدون اطلاع از مردم محلی و در صورت نداشتن آشنایی با محل از شنا در رودخانه خودداری کنند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.