یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

اخاذی گشت نیروی انتظامی از موتور سوران در چابهار

گشت نیروهای انتظامی در چابهار با توقیف موتور سیکلت ها اقدام به اخاذی ار شهروندان می کند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۱، ویدیوز ارسالی یک شهروند از چابهار نشان می دهد گشت نیروی انتظامی با توقیف موتور سواران اقدام به اخذ رشوه می کنند.

به گفته شهروندی که این ویدیو را ارسال کرده ، گشت نیروی انتظامی در بلوار توحید چابهار موتور سیکلت شهروندانی را که از پرداخت رشوه خودداری نمودند توقیف کرده اند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.