یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

یورش نیروهای نظامی مرصاد به مناطق چاه احمد و قلعه بید از توابع خاش

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۸ شهریور ماه ۱۴۰۱، چند خودرو از نیروهای نظامی مرصاد با یورش به روستاهای چاه احمد و قلعه بید از توابع خاش اقدام به محاصره این مناطق و ایجاد ایست و بازرسی های سیار در مسیرهای اصلی و فرعی نمودند.

طبق گفته یک منبع مطلع، نیروهای نظامی مرصاد در این مناطق اقدام به توقیف خودروهای شهروندان داخل این روستاها و تفتیش آنان نمودند.

منبع افزود، مدت یک هفته است که هلی کوپترهای نظامی در این مناطق اقدام به گشت زنی می کنند و همزمان نیرو های مرصاد با چندین دستگاه خودرو و ده ها نیرو اقدام به محاصره بخش وسیعی از مناطق کوهستانی و روستاهای مناطق چاه احمد و قلعه بید نموده اند که باعث رعب و وحشت زنان و‌ کودکان شده است.

از علت یورش نیروهای نظامی مرصاد به این مناطق تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

گفتنی است، ورود نیروهای نظامی مرصاد با پوشش و حمایت نیروی هوایی بعضا پیامدهای ناامن کننده در بر داشته بطوری که نگرانی های زیادی را برای ساکنان این مناطق به همراه داشته است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.