یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

در پی واژگونی خودرو پنج تن از ووشوکاران بشاگرد مصدوم شدند

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز یکشنبه ۶ شهریور ماه، پنج تن از ورزشکاران رشته ووشو شهرستان بشاگرد، در حالی که با وانت در حال بازگشت از مسابقات استانی بودند، بر اثر واژگونی خودرو دچار مصدومیت شدند.

طبق این گزارش، سه نفر از این ورزشکاران به صورت سرپایی مداوا و دو تن دیگر در بیمارستان شهر سردشت بستری شدند.

لازم به ذکر است، تاکنون هیچ یک از مسئولان در خصوص علت جابجایی این ورزشکاران با وانت نیسان، اظهار نظری نکرده اند.

گفته می شود خودروی وانت نیسان حامل این ورزشکاران به دلیل نقص سیستم ترمز در جاده خاکی روستای بونریج به درنگ مدو بخش گافر و پارامون واژگون شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.