سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

تصادف و انفجار دو خودرو سوختبر در محور شهرستان راسک سه مصدوم برجای گذاشت

اصلاحیه/

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۵ شهریور ماه ۱۴۰۱، در اثر برخورد یک دستگاه خودرو تویوتا وانت سوختبر با پراید در محور شهرستان راسک سه نفر مصدوم شد.

طبق این گزارش، هر دو خودرو سوختبر پس از برخورد دچار انفجار شدند که سرنشینان آن با کمک افراد حاضر در صحنه از خودرو خارج، اما دچار مصدومیت شده اند.

از هویت این سوختبران تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست اما گفته شده یک نفر آنان اهل ایرانشهر است.

بی توجهی مسئولان و فقدان فرصتهای شغلی در سیستان و بلوچستان،سبب شده تا سوختبری به تنها راه درآمد ناچیز و امرار معاش شهروندان بلوچ تبدیل شود که از سر ناچاری و بیکاری به این شغل کاذب و پر خطر روی می آورند که بعضا توسط ارگانهای نظامی هدف مسقیم تیراندازی قرار گرفته و یا در حوادث جاده ای زنده زنده در آتس می سوزند و‌جان شان را از دست می دهند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1