سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

تصادف و انفجار دو خودرو سوختبر در محور شهرستان راسک سه کشته و مصدوم برجای گذاشت

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۵ شهریور ماه ۱۴۰۱، ساعاتی قبل در اثر برخورد یک دستگاه خودرو تویوتا وانت سوختبر با پراید در محور شهرستان راسک دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

طبق این گزارش، هر دو خودرو سوختبر پس از برخورد دچار انفجار شدند که دو نفر راننده خودروها دچار سوختگی شده و کاملا در آتش سوخته و جان باختند و یک تن دیگر که موفق شده از خودرو خارج شود به شدت مصدوم شده است.

از هویت این سوختبران تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

بی توجهی مسئولان و فقدان فرصتهای شغلی در سیستان و بلوچستان،سبب شده تا سوختبری به تنها راه درآمد ناچیز و امرار معاش شهروندان بلوچ تبدیل شود که از سر ناچاری و بیکاری به این شغل کاذب و پر خطر روی می آورند که بعضا توسط ارگانهای نظامی هدف مسقیم تیراندازی قرار گرفته و یا در حوادث جاده ای زنده زنده در آتس می سوزند و‌جان شان را از دست می دهند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1