یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصادف موتور سیکلت در محور چابهار دو کشته و زخمی بر جای گذاشت

در اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور چابهار دو نفر ‌کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۳ شهریور ماه، در اثر برخورد رخ به رخ دو دستگاه موتور سیکلت در محدوده پایانه چابهار یک نفر کشته‌و یک تن دیگر به شدت مصدوم شد.

طبق این گزارش، این حادثه در نزدیکی پایانه مسافربری چابهار روبروی تیس کوپان رخ داد که یک نفر راکب موتور سیکلت در اثر شدت جراحات در دم فوت نمود و یک تن دیگر به سدد مصدوم شد که حال وی وخیم گزارش شده است.

از هویت کشته و مصدوم این‌ حادثه تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.