یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تیراندازی ماموران لباس شخصی در چهاراه رسولی زاهدان و مصادره اجناس مغازه داران

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱ شهریور ماه ۱۴۰۱، ماموران لباس شخصی با یورش به بازار چهار راه رسولی زاهدان اقدام به تیراندازی در ملا عام و اقدام به مصادره اجناس مغازه داران نمودند که اعتراض کسبه را در پی داشت.

طبق گفته یک منبع مطلع ، ماموران لباس شخصی با تیراندازی در وسط جمعیت شلوغ بازار چهار راه رسولی در زاهدان قصد جمع آوری و مصادره اجناس مغازه داران را داشتند که با مقاومت کسبه محل روبرو شدند و اقدام به تیراندازی نمودند.

منبع افزود، ماموران قصد اخاذی از برخی مغازه داران این بازارچه را داشتند که وقتی با پاسخ منفی کسبه ها روبرو شدند اقدام به مصادره اجناس و تیراندازی در بین جمعت حاضر نمودند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.