یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تیراندازی فرد مسلح به سمت پاسگاه مهرستان یک کشته و مجروح بر جای گذاشت

در اثر تیراندازی فردی مسلح به سمت یک پاسگاه در شهرستان مهرستان فرد مسلح کشته و یک مامور مجروح شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه امروز ۱ شهریورماه، در پی تیراندازی یک فرد مسلح در محدوده پاسگاهی در مهرستان یک نیروی نظامی مجروح و فرد‌ مسلح کشته شد.

طبق این گزارش، شامگاه امروز یک فرد مسلح با تیراندازی به سمت نیروهای پاسگاه‌ در مهرستان و زخمی نمودن یک نیروی نظامی با گلوله ماموران حاضر در پاسگاه کشتت شد

از هویت فرد مسلح و جزئیات بیشتر این تیراندازی تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.