یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

احراز هویت برخی از ماموران کلانتری (۱۵) زاهدان که امروز با لباس شخصی در چهاراه رسولی اقدام به تیراندازی کردند.

تکمیلی/

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱ شهریور ماه ۱۴۰۱، ماموران کلانتری (۱۵) زاهدان با لباس شخصی با یورش به بازار چهار راه رسولی در زاهدان اقدام به تیراندازی در ملا عام نمودند که اعتراض کسبه را در پی داشت.

به گفته یک منبع مطلع ، هویت یه تن از این ماموران؛ ۱_«سرگرد سرابندی رئیس کلانتری (۱۵)

۲_ «استواریکم مفتح پور مسئول اطلاعات کلانتری (۱۵)

۳_«استواردوم وحید جهانتیغ پرسنل تجسس کلانتری ۱۵

طبق این گزارش؛ «ماموران کلانتری (۱۵) زاهدان با لباس شخصی که قصد جمع آوری اجناس مغازه ها را داشتند و قتی با اعتراض و مقدومت مردم روبرو شدند اقدام تیراندازی هوایی کردند.

گفته می شود، ماموران قصد اخاذی از برخی مغازه داران این بازارچه را داشتند که وقتی با پاسخ منفی کسبه ها روبرو شدند اقدام به تیراندازی در بین جمعیت حاضر نمودند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.