یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

دو کشته در اثر تصادف در محور سراوان_جالق

تصادف مرگبار موتور سیکلت با خودرو سوختبر در محور جالق _سراوان دو کشته برجای کذاشت.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۲۹ مردادماه، در پی تصادف یک دستگاه موتور سیکلت با خودرو وانت سوختبر در محور جالق _ سراوان دو راکب موتور سیکلت کشته شدند.

طبق این گزارش، هویت این شهروند ‌جانباخته« پرویز نارویی» فرزند موسی اهل زاهدان و «اسماییل شه بخش»فرزند سهراب اهل و ساکن روستای سرجنگل بخش کورین از توابع زاهدان عنوان شده است.

گفته می شود این حادثه در محور جالق و ۵ کیلومتری شهر سراوان رخ داد که در اثر شدت جراحات دو راکب موتور سیکلت در دم جان باختند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.