سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

غرق شدن سه شهروند خانم در سد روستای چاه زرد ارز توابع زاهدان

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۲۷ مردادماه ۱۴۰۱، سه خانم جوان در سد خاکی روستای چاه زرد از توابع زاهدان هنگام آبتنی دچار غرق شدگی شدهد و جان باختند.

طبق این گزارش، این سه خانم که به همراه خانواده خود جهت تفریح به محدوده سد روستای چاه زرد که با بارندگی های اخیر پر آب شده است آمده بودند که غرق شدند.

جسد دو تن از این سه خانم توسط مردم محلی از داخل آب بیرون کشیده شده و جست جوها برای پیدا کردن جسد یون توسط امدادگران ادامه دارد.

هویت این سه خانم جانباخته با فامیلی « قنبر زهی» اهل و یاکن روستای چاه زرد عنوان شده است.

طبق آمار پس از آغاز بارشهای مونسون در دو ماه اخیر ۱۲ نفر از افرادی که قصد شنا در رودخانه های سیستان و بلوچستان را داشتند به دلیل شرایط نامناسب و همچنین عدم توانایی در شنا کردن، جان خود را از دست داده‌اند.

لازم به ذکر است، علیرغم هشدار کارشناسان مبنی بر عدم شنا در رودخانه و سد ها، بازهم شاهد هستیم که برخی از جوانان و نوجوانان در این مناطق شنا می‌کنند که این امر خطرات بسیاری برای آنها دارد.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1