یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصادف خودرو پژو ۴۰۵ با شتر در محور میناب ۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شب گذشته ۲۶ مردادماه، در اثر تصادف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با شتر در محور میناب یک نفر کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

طبق این گزارش، این حادثه در محور میناب رخ داد که یک خانم از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت نمود و همسر وی بنام «شهقلی گورگیجی» فرزند احمد به همراه دو تن از بستگانش که خانم هستند مصدوم شدند.

مصدومین این حادثه به بیمارستان میناب منتقل شدند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.