یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن یک کارگر مرغداری در زاهدان با سلاح گرم

یک کارگر مرغداری در زاهدان در پی درگیری و تیراندازی صاحب مرغداری با فردی دیگر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه ۲۴ مردادماه، یک کارگر مرغداری در روستای شهرک گاوداران زاهدان در پی درگیری و تیراندازی صاحب مرغداری با برادر و برادر زاده خود مورد اصابت گلوله کلاشنیکف قرار گرفت و جان باخت.

طبق این گزارش، هویت این کارگر جانباخته« خداداد ریگی» اهل زاهدان احراز شده است.

به گفته یک منبع مطلع، خداداد نگهبان مرغداری در روستای شهرک گاوداران زاهدان بوده که شامگاه ۲۴ مرداد در اثر درگیری صاحب مرغداری با یکی از بستگان خود که منجر به تیراندازی شده بود هدف رگبار گلوله قرار گرفت و‌ جان باخت.

منبع افزود، خداداد هیچ دخالتی در درگیری بین صاحب مرغداری و برادر و برادزاده اش نداشته اما با این حال توسط برادر زاده صاحب مرغداری مورد هدف گلوله قرار گرفت و کشته شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.