یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

عدم اعمال رتبه و طبقه پرسنلی در بیمارستان امام علی چابهار

نارضایتی بخشی از پرسنل بیمارستان امام علی چابهار به علت عدم اعمال رتبه و طبقه پرسنلی توسط مدیریت این بیمارستان.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ عدم اعمال رتبه و طبقه پرسنلی برخی کارکنان بیمارستان امام علی چابهار توسط مدیریت این بیمارستان موجبات گلایه و انتقاد تعدادی از پرسنل را در پی داشته است.

طبق این گزارش، عدم حضور برخی از پرسنل بیمارستان چابهار به علت عدم اعمال رتبه و طبقه پرسنلی سبب بروز نابسامانی و سردرگمی بیماران در بخش دیالیز شده است.

گفته می شود عدم اعمال رتبه بندی شغلی پرسنل این بیمارستان توسط کارگزینی نارضایتی آنها را به همراه داشته است.

همچنین، بخش کارگزینی بیمارستان امام علی چابهار کمبود نیرو را از دلایل عدم ارتقای شغلی این کارکنان عنوان کرده و از انجام دادن آن سر باز زده است.

لازم به ذکر است، براساس تبصره ماده ۴۶ آیین‌نامه تشکیلات و طبقه بندی مشاغل دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در مورد ضوابط ارتقاء طبقه و رتبه شغلی کارمندان آمده است که هر ساله رتبه بندی شغلی باید اعمال گردد.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.