یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

در اثر تصادف رانندگی امام جمعه روستای آزمناباد از توابع ایرانشهر جان باخت و ۵ تن دیگر زخمی شدند

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱، بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی وانت نیسان با سواری تیبا، در ممور ایرانشهر ۶ نفر از جمله امام جمعه آزمناباد کشته و زخمی شدند.

طبق این گزارش، این تصادف که در محور ایرانشهر به مهرستان حد فاصل روستای قادرآباد ابتر رخ داده، که یک تن کشته و ۵ تن دیگر زخمی شده اند.

هویت فرد جان باخته مولوی «عیدمحمد ملازهی»امام جمعه روستای آزمناباد از توابع ایرانشهر‌عنوان شده است.

مصدومین این حادثه با آمبولانس به بیمارستان ایرانشهر انتقال شدند.

از هویت مصدومین این سانحه تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.