یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تجمع اعتراضی کامیون داران سیریک به طرح سیپاد و کدینگ کارت های سوخت

کامیون داران سیریک در اعتراض به طرح سیپاد و کدینگ کارت های سوخت، مقابل فرمانداری این شهرتجمع کردند.

به گزارش خبر گزاری حال وش/ امروز شنبه ۲۲مرداد ماه ۱۴۰۱، کامیون داران سیریک در اعتراض به طرح سیپاد و کدینگ (کد دار شد) کارتهای سوخت در مقابل درب ورودی فرمانداری این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

طبق این گزارش، در جریان برگزاری این تجمع اعتراضی رانندگان کامیون خواستار لغو طرح سیپاد شدند.

لازم به ذکر است، به دستور استاندار هرمزگان و فرماندار سیریک، چند روز است که جایگاه های سوخت از عرضه سوخت به کامیون داران به دلیل عدم نصب دستگاه سیپاد بر روی خودروها خودداری کردند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.