یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

واژگونی خودرو سواری در محور سراوان دو‌ کشته و زخمی بر جای گذاشت

بر اثر واژگونی بک دستگاه خودرو پژو پارس در محور سراوان دو شهروند کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۴ مرداد ماه ، در پی واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در محور شهرستان سراوان یک نفر کشته و‌ یک تن دیگر مصدوم شد.

طبق این گزارش، این حادثه در ورودی شهر سراوان و روبروی فرودگاه رخ داد که یک نفر در اثر شدت جراحات وارده در دم فوت نموده و بک نفر دیگر مصدوم شد که به بیمارستان سراوان انتقال شده است.

از هویت این دو شهروند و علت این حادثه تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.