Thursday , August 11 2022

تصویری از خانه ویران شده محمد علی شه بخش که در ۱۱ دیماه ۱۴۰۰، در کورین زاهدان توسط سپاه هدف حمله خمپاره قرار گرفت

بعد از گذشت ۷ ماه از حمله سپاه به یک خانه مسکونی در بخش کورین زاهدان و کشتن تعدادی از ساکنان این خانه همچنان ویرانه های این منزل مسکونی پابرجاست.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۴ مردادماه ۱۴۰۱،ویدیویی ارسالی از خانه ویران شده محمد علی شه بخش در بخش کورین زاهدان که توسط سپاه با حمله خمپاره در روز ۱۱دیماه ۱۴۰۰، تخریب شد، بعد از گذشت ۷ ماه همچنان ویرانه های این خانه به علت ناتوانی این شهروند در بازسازی آن پابرجاست.

بر اساس این گزارش، محمد علی شه بخش صاحب این خانه که بعد از حمله سپاه و کشته شدن چند تن از ساکنان خانه اش بازداشت و شکنجه شد و بعد از مدتی در حالی که بیگناه بود مجددا آزاد شد و به علت عدم توان ‌مالی و بیماری جسمی و روحی هنوز نتوانسته است خانه ویران شده خود را بازسازی کند.

لازم ذکر است، سپاه پاسداران در ۱۱دیماه ۱۴۰۰، طی حمله خمپاره ای به یک خانه روستایی دو فرد را پس از یک درگیری سنگین بقتل رساند.‌هویت این دو شهروند به نام های غلام شه بخش و حمید شه بخش بود که از افراد مسلح مخالف جمهوری اسلامی بودند. در این حمله علاوه بر این اشخاص که افراد تحت تعقیب سپاه پاسداران بودند سه نفر دیگر که ازجمله آنها یک مرد مسن به همراه همسر و کودک ۱۲ ساله صاحب خانه بود در این درگیری کشته شدند.

About shirani

Check Also

گزارشی از آخرین وضعیت سلیم الله حسین بر در زندان سراوان

به گزارش خبرگزاری حال وش/ به نقل از هرانا، گزارشی از آخرین وضعیت سلیم الله …