Thursday , August 11 2022

انتقال یک زندانی به سلول انفرادی زندان قم جهت اجرای حکم اعدام به همراه تصاویری از داخل زندان

اختصاصی/

یک زندانی روز گذشته ۱۳ مردادماه، از بابت اتهام مرتبط بامواد مخدر به سلول انفرای زندانی قم جهت اجرای حکم اعدام انتقال شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه روز گذشته ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۱، طبق ویدیوی ارسالی به حال وش از داخل زندان قم، یک زندانی از بابت اتهام مرتبط با مواد مخدر که پیشتر به اعدام محکوم شده بود به سلول انفرادی زندان لنگرود قم جهت اجرای حکم اعدام انتقال شد.

بر اساس گزارش یک منبع مطلع و ویدیویی که از داخل زندان قم به حال وش ارسال شده ؛ هویت این زندانی « علی قره لر» ۲۷ ساله، فرزند سعید مجرد و اهل همدان و ساکن قم توسط حال وش احراز شده است.

به گفته منبع ، علی در سال ۹۸ از بابت حمل و نگهداری مواد مخدر در قم بازداشت و روز گذشته جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی انتقال شده است.

منبع افزود، خانواده علی که قرار بوده امروز آخرین ملاقات و دیدار با وی داشته باشند که به خاطر انتشار فیلم از داخل زندان توسط برادر وی گرفته شده لغو شده است.

این فیلم که توسط برادر علی بنام «حمید قره لر»در بند یک مرکزی زندان قم گرفته شده است به صراحت می گوید که هر روز یک نفر را اعدام می کنند و اسم قضات دادگاه شعبه انقلاب قم «داوود آبادی و مظفری» را نام می برد و از همه تقاضای کمک می کند.

گفته شده هم اکنون حمید به خاطر انتشار این فیلم به خارج از زندان به سلول انفرادی انظباطی زندان انتقال شده و تحت فشار و شکنجه قرار دارد که چطوری گوشی موبایل به داخل زندان به دست آورده است.

«حمید قره لر » ۲۹ ساله، فرزند سعید مجرد و اهل همدان و ساکن قم هست که از بابت اتهام قتل در سال ۹۹ به اعدام محکوم شده و اکنون در بند یک مرکزی زندان لنگرود قم محبوس می باشد.

About shirani

Check Also

در سایه عدم رسیدگی؛ مرگ یک زندانی بلوچ در زندان بم

یک زندانی در زندان بم در پی عدم رسیدگی پزشکی و تعلل در اعزام به …