یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصادف خودرو سوختبر در محور سراوان _خاش دو‌کشته بر جای گذاشت

بر اثر تصادف و آتش سوزی خودرو وانت سوختبر در محور سراوان _خاش دو سوختبر جان باختند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۱، بدنبال تصادف و سپس انفجار خودرو سوختیر وانت سایپا در محور سراوان _ خاش و حد فاصل روستای گشت دو سوختبر جان خود را از دست دادند.

بر پایه این گزارش، این خودرو سوختبر در حوالی روستای گشت پس از انحراف از مسیر اصلی به پایین جاده سقوط کرده و راننده و‌ کمک راننده بر اثر انفجار و آتش گرفتن خودرو طعمه حریق شدند.

از هویت این دو سوختبر تا لحظه تنظیم این گزارش اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.