یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

واژگونی خودرو سوختبر در محور سرباز دو کشته و زخمی بر جای گذاشت

در اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سوختبر پژو ۴۰۵ در محور شهرستان سرباز دو سوختبر کشته ‌و مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ٩ مرداد ماه ١۴٠١، در پی واژگونی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ سوختبر در محور شهرستان سرباز و‌ حد فاصل روستای گورناگ یک نفر کشته و یک تن دیگر زخمی شد.

طبق این گزارش، این خودرو سوختبر حامل بار بنزین بوده که کنترل خودرو از دست راننده خارج و‌ واژگون شده است.

گفته شده یکی از سرنشینان ابن خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده ‌و ‌یک تن دیگر مصدوم و توسط آمبولانس به بیمارستان ایرانشهر انتقال شده است.

از هویت این دو سوختبر تا لحظه تنظیم این گزارش اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.