سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

درگیری نیروهای طالبان با نیروهای ایران در مرز میلک دو زخمی بر جا گذاشت

بر اثر درگیری صبح امروز نیروهای طالبان با نیروهای جمهوری اسلامی در مرز شهرستان هیرمند دو نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۹ مردادماه ۱۴۰۱، در پی درگیری نیروهای طالبان مستقر در ولایت نمیروز منطقه کنگ درویشک با نیروهای نظامی جمهوری اسلامی در منطقه مرزی شهرستان هیرمند دو نیروی طالب زخمی شدند.

بنا به گزارش یک منبع مطلع، این درگیری حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز در منطقه کنگ درویشک هم مرز با شهرستان هیرمند رخ داد و تا ساعت ۴ بعد از ظهر ادامه داشته است.

گفته شده در هر دو سوی مرز دو کشور ایران و افغانستان نیروهای نظامی هر دو طرف با گسیل نیرو و ادوات جنگی در حال آماده باش هستند.

از جزئیات بیشتر و تلفات احتمالی این درگیریها تا لحظه تنظیم این‌ گزارش اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است، بدنبال این تنش ها برای این چندمین بار هست‌ که بعد از روی کار آمدن طالبان در افغانستان نیروهای مرزی دو طرف با هم درگیر شده و اقدام به تبادل آتش می کنند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1