چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خبر فوری

درگیری ماموران نظامی و افراد مسلح در محور جیرفت _کهنوج ۵ کشته

در اثر درگیری افراد مسلح با نیروهای نظامی در محور جیرفت _ کهنوج پنج نفر از دو طرف کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شب گذشته ۷ مرداد ماه ۱۴۰۱، تیراندازی نیروهای نظامی به سمت یک خودرو شخصی در محور جیرفت به کهنوج منجر به تبادل آتش سرنشینان خودرو شخصی شد که در پی آن چهار فرد مسلح و یک نیروی نظامی کشته شدند.

بر پایه این‌گزارش، نیروهای نظامی در محور جیرفت به کهنوج و حد فاصل پل بهادر آباد به یک خودرو شخصی وانت سایپا شلیک کردند که با آتش متقابل سرنشینان خودرو روبرو شده و چهار فرد مسلح و یک نیروی نظامی که گفته شده فرمانده پاسگاه بهادر آباد است کشته شدند.

هویت چهار فرد مسلح کشته شده با فامیلی «شهنوازی» اهل و ساکن شهرستان خاش عنوان شده است و از هویت نیروی نظامی کشته شده تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

از جزئیات این درگیری تا لحظه تنظیم گزارش اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است، فقر و بیکاری شهروندان بلوچ سبب شده تا به ناچار به سمت مشاغل کاذب و پر ریسک روی بیاورند و در این بین با عناوین مختلف با تیراندازز و شلیک مستقیم نیروهای نظامی و در کنار سایر حوادث جاده ای جان خود را از دست می دهند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1