یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

ریزش کوه محور زاهدان _ خاش را مسدود کرد

به علت بارس باران و ریزش کوه در حاجی آباد محور مسیر خاشزاهدان مسدود شده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۶ مردادماه ۱۴۰۱، در پی بارندگی های شدید، همراه با رعد و برق و ریزش کوه در‌ محور زاهدان به خاش این محور مسدود شده است.

بر پایه این‌گزارش، به دلیل بارندگی های شدید، ریزش کوه در محور زاهدان _خاش و حد فاصل روستای حاجی آباد رخ داد و این محور مسدود شد.

طبق گفته، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان؛ هنوز تلفاتی از این حادثه گزارش نشده، از رانندگان می‌خواهیم در این محور تردد نکرده و از طریق سامانه تلفنی ۱۴۱ از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.