چهارشنبه , مارس 29 2023

در سایه عدم امداد رسانی و بی توجهی مسئولان، جولان سیلاب در شهر نصرت آباد زندگی شهروندان را مختل کرد

ورود حجم عظیمی از سیلاب به داخل منازل شهروندان در نصرت آباد و مختل شدن زندگی ساکنین در سایه نبود نیروهای امداد رسان.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۶ مردادماه ۱۴۰۱،بارندگی امروز در شهر نصرت آباد زاهدان و جاری شدن سیل به داخل منازل شهروندان مشکلات زیادی را به وجود آورده است به طوری که شهروندان داخل کوچه و خیابان بدون سرپناه و امداد رسانی به سر می برند.

بنا به‌گزارش یکی از اهالی نصرت آباد، سیل امروز علاوه بر تخریب زیرساخت ها و جاده اصلی نصرت آباد _ زاهدان، بیشتر مناطق شهر را در بر گرفت و وارد خانه های مسکونی شهروندان شده و زندگی را مختل و دار و ندار مردم را از بین برده است.

این شهروند افزود، ارگان‌های امداد رسانی و مسئولان تاکنون هیچ اقدامی برای مردم سیل زده نصرت آباد و روستاهای اطراف آن انجام نداده اند.

گفته می شود، روستاهای بسیاری در حوزه شهر نصرت آباد هستند ‌که دچار سیل شده اند و مردم روستایی زندگی و دام های شان را از دست داده اند.

لازم به ذکر است، علیرغم پیش بینی های کارشناسان هواشناسی و هشدارهای مکرر به ارگانهای ذیربط در خصوص مقابله با سیل و مدیریت بحران و امداد رسانی به شهروندان سیل زده در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان ، اما تا کنون اقدامی از طرف مسئولان در این خصوص انجام نگرفته است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

ویدیوهایی از اعتراضات امروز مردم زاهدان با سردادن شعارهای اعتراضی  به گزارش حال وش/ امروز جمعه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۱، مردم زاهدان در بیست و چهارمین جمعه از اعتراضات با حضور در خیابانهاشعارهای اعتراضی سر دادند.