یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

نجات یک شهروند که داخل کانال سیل خروشان در زاهدان گرفتار شده بود

تکمیلی/

با تلاش مردم یک شهروند که در داخل کانال سیلاب در زاهدان سقوط کرده بود و در حال غرق شدن بود نجات یافت.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گشته ۴ مردادماه ۱۴۰۱، یک شهروند بلوچ که به داخل یک کانال پر از آب ناشی از سیل جاری شده سقوط کرده بود با تلاش به موقع مردم و با دستان خالی از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

بر پایه این گزارش، این شهروند بعد از ظهر روز گذشته در منطقه کشاورز و رزمجو‌ به داخل کانال سیل گرفتار شده بود که مردم محل نجاتش دادند.

از هویت این شهروند تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است، این شرایط جاری شدن سیلاب و وضعیت نابسامانی در شهرهای سیستان و بلوچستان در حالیست‌ که کارشناسان هواشناسی از چند روز پیش نسبت به پیامدهای بارندگی ها و احتمال جاری شدن سیل در این استان هشدار داده بودند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.