یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

ویدیوئی از محموله بزرگ برنج در گمرگ زاهدان که بر اثر بارش شدید دچار آبگرفتگی شده است

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱/ به دنبال بارندگی های شدید اخیر در سیستان و بلوچستان محموله های برنج وارداتی درگمرگ شهر زاهدان در اثر بارش شدید باران دچار آبگرفتگی شده است .

بر اساس این گزارش، محموله های برنج وارداتی که در گمرگ شهر زاهدان بدون رعایت استاندارد و نگهداری صحیح در انبارها در محوطه ای بدون پوشش دپو شده بود در اثر بارش باران دچار آبگرفتگی شده و در حال فاسد شدن است .

گفته می شود، به علت بی توجهی مسئولان گمرک خسارات مالی زیادی به صاحبان این محموله های برنجِ وارد شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.