دوشنبه , نوامبر 28 2022

درگیری نیروهای نظامی با افراد مسلح در محور کرمان ۱۲ کشته و زخمی از دو طرف بر جا گذاشت

بر اثر درگیری نیروهای نظامی با افراد مسلح در محور کرمان ۱۲ فرد مسلح و نیروی نظامی کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۳ مرداد ۱۴۰۱، در پی درگیری چندین ساعته نیروهای نظامی با افراد مسلح در محور کرمان ۱۲ نفر از دو طرف کشته و مجروح شدند که ۶ نفر از افراد مسلح و یک نفر نیروی های نظامی کشته پنج نفر از نظامیان مجروح شدند.

بر اساس این‌گزارش، هویت پنج کشته افراد مسلح«جابر شه بخش» فرزندکریم، «علی شه بخش » فرزند نجات و « سعید شه بخش » فرزند محمد، « دلاویز شه بخش» فرزند غنی، «اسمائیل شه بخش » و از هویت یک فرد مسلح دیگر تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست اما گفته شده هر ۶ نفر اهل روستای قلعه بید از توابع زاهدان هستند.

همچنین، هویت نیروی کشته شده نظامی« سرهنگ دوم علی برزگرپور» اهل کرمان عنوان شده و از هویت پنج مجروح دیگر نیروهای نظامی تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

طبق گزارشات واصله، افراد مسلح صبح روز گذشته در محور کرمان_ بم و حد فاصل منطقه راین در کمین نیروهای نظامی قرار گرفته‌ و‌ پس از درگیری و تبادل آتش چندین ساعته و تعقیب و‌ گریز شب گذ شته با کشته و زخمی شدن دوازده نفر از دو طرف خاتمه پیدا کرده است.

لازم به ذکر است، فرمانده انتظامی استان کرمان در گفتگو با رسانه های وابسته به ‌حکومت از این درگیری با نام «درگیری با اشرار و سوداگران مرگ» نام برده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

اعدام یک زندانی بلوچ در زندان زابل

به گزارش حال وش/ سحرگاه یکشنبه ۶ آذر ماه ۱۴۰۱، حکم اعدام یک زندانی بلوچ …