جمعه , دسامبر 2 2022

یورش ماموران اطلاعات و انتظامی به منازل شهروندان در شهر بزمان و ضرب و شتم زنان و‌کودکان

ماموران اطلاعاتی به همراه نیروهای انتظامی با یورش به منازل شهروندان بلوچ در بزمان اقدام به ضرب و شتم و زدن اسپری فلفل به صورت زنان و کودکان کردند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز پنجشنبه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱، ماموران اطلاعات بزمان با همراهی نیروی انتظامی بدون حکم قضایی با یورش به منازل شهروندان بلوچ در مناطقی از این شهر و روستای مسجد ابوالفضل علاوه بر رعب و وحشت زنان و کودکان آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

بر اساس گزارش یک منبع مطلع، ماموران اطلاعاتی و انتظامی بزمان بدون نشان دادن حکم قضایی با یورش، وارد منازل شهروندان شده و وقتی که با اعتراض ساکنین منازل که زنان و‌کودکان بودند مواجه شدند اقدام به ضرب و شتم و زدن اسپری فلفل به صورت و چشمان آنان نمودند.

منبع افزود، در روستای مسجد ابوالفضل از توابع بزمان نیروهای اطلاعاتی و انتظامی علاوه بر استفاده از اسپری فلفل به صورت زنان و کودکان با قنداق اسلحه آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند و چند جوان بلوچ را نیز با خود بردند که بعد از یک روز آزادشان کردند.

گفته شده، چند تن از رانندگان کامیون ها در محور بم به ایرانشهر از سرقت وسایل خود توسط سارقین به پلیس شکایت برده بودند که نیروهای اطلاعاتی و انتظامی بدون دلایل و شواهد به این صورت به منازل شهروندان روستایی یورش برده و علاوه بر آزار و اذیت و ضرب و شتم زنان و کودکان باعث رعب و وحشت آنان نیز شده اند.

لازم به ذکر است، در محور بم _ایرانشهر و حد فاصل روستای مسجد ابوالفضل به علت تردد خودروهای سنگین و سبک سوختبران، علاوه بر سارقان، نیروهای نظامی پاسگاه مسجد ابوالفضل هم با لباس مبدل اقدام به کمین می کنند و در ازای اجازه عبور خودروهای سبک و سنگین سوختبر از آنان بزور رشوه می گیرند که بعضا به اسم سارقین تمام می شود و رانندگان شهرستانی از این موضوع بی اطلاع هستند و بعضا این ناامنی ها به اسم مردم محلی آنجا تمام می شود.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن یک روحانی بلوچ با تیراندازی افراد مسلح در مهرستان

به گزارش حال وش/ شامگاه امروز ۷ آذرماه ۱۴۰۱، امام جمعه روستای کوران و مدرس …