یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصادف در محور ایرانشهر نیکشهر ۶ کشته و مصدوم بر جا گذاشت

بر اثر برخورد خودرو پراید با کامیون در محور ایرانشهر به نیکشهر ۶ نفر کشته و مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه امروز ۳ مردادماه ، بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه پراید با کامیون در محور ایرانشهر به نیکشهر یک تن کشته و پنج نفر دیگر مصدوم شدند.

بر اساس این گزارش، کشته و مصدومین این سانحه از سرنشینان پراید بوده و اعضای یک خانواده هستند که از ایرانشهر به سمت نیکشهر در حال حرکت بودند.

گفته شده مصدومان این حادثه با آمبولانس به بیمارستان ایرانشهر انتقال شدند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.