یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تیراندازی نیروهای نظامی مرصاد در محور بم _ ایرانشهر باعث انفجار خودرو سوختبر شد

بر اثر تعقیب و‌گریز و تیراندازی یک خودرو سوختبر توسط نیروهای نظامی مرصاد در محور بم _ ایرانشهر باعث انفجار خورد شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه امروز ۳۱ تیرماه، بر اثر تعقیب و‌گریز و تیراندازی نیروهای نظامی مرصاد در محور بم _ ایرانشهر یک دستگاه خودرو سوختبر پژو ۴۰۵ منفجر شد و در آتش سوخت.

بر پایه این‌گزارش، این خودرو حامل بار بنزین بوده که با تیراندازی نیروهای مرصاد در محور بم_ ایرانشهر و محدوده میدان رحمت آباد دچار حادثه و سپس منفجر شده است.

گفته شده، راننده این خودرو قبل از انفجار توسط مردم حاضر در صحنه از داخل آن خارج شده اما دچار آسیب شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.