یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

حمله افراد مسلح به خودروی یگان امداد در کهنوج و خلع سلاح نیروها

افراد مسلح با حمله به خودروی سمند یگان امداد در کهنوج سلاح های این نیروها را با خود بردند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه روز گذشته ۲۹ تیرماه، افراد مسلح با حمله به یک خودروی سمند نیروهای نظامی یگان امداد در شهرستان کهنوج سلاح های این نیروها را با خود برده اند.

بر پایه این گزارش، افراد مسلح سوار با یک خودرو پژو پارس به خودروی سمند نیروهای نظامی یگان امداد در ورودی شهر کهنوج حمله کرده و پس خلع سلاح نیروها محل را ترک کرده اند.

گفته شده، پس از خلع سلاح نیروها وضعیت شهر کاملا امنیتی بوده به طوری که‌ ده ها دستگاه خودروی نیروهای نظامی داخل و اطراف شهر کهنوج را محاصره کرده اند.

همچنین عنوان شده ، در حمله افراد مسلح، نیروهای یگان امداد آسیبی ندیده اند.

از هویت و انگیزه عاملان این‌ حمله تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.