یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

معین الدین سعیدی؛ جاده های سیستان و بلوچستان باز هم قتلگاه ملت شدند

نماینده چابهار در مجلس از کشته شدن شهروندان در جاده های سیستان و بلوچستان و بی توجهی مسئولان نسبت به این حوادث انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۲۶ تیرماه۱۴۰۱،معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس در نطق امروز خود از بی تفاوتی مسئولان نسبت به کشته شدن شهروندان در جاده های سیستان و بلوچستان به شدت انتقاد کرد.

آقای سعیدی گفت؛ جاده های سیستان و بلوچستان قتلگاه مردم شدند‌، صرفا در هفته گذشته ۱۲ نفر از بهترین فرزندان این کشور جانشان را در یک تصادف از دست دادند.

ایشان گفت، آقایان وزیر راه، خون شما و فرزندانتان از خون مردم سیستان و بلوچستان رنگین تر نیست، کی می خواهید تدبیر کنید برای جاده های سیستان و بلوچستان؟

این نماینده افزود، آقای رییس جمهور ، رییس مجلس همه ما و شما بالاخره یک روزی بازنشسته خواهیم شد دولت در برابر اجرای قانون در حوزه بازنشتگان تامین اجتماعی استنکاف می کند، خودمان را جای این عزیزان بگذاریم.

آقای سعیدی در پایان نطق خود گفت، از مجلس انتظار داریم تا ندای بازشستگان تامین اجتماعی و دیگر بازنشستگان عزیز را بشنوند و در این راستا عمل کند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.