یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

وضعیت نامناسب نوبت دهی مطب چشم پزشکی در سراوان

کمبود چشم پزشک در سراوان سبب ازدحام شهروندان در گرفتن نوبت در مطب چشم پزشکی این شهر شده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ کمبود پزشک متخصص چشم در سراوان باعث ازدحام و مشکلات عدیده برای شهروندان جهت گرفتن نوبت در مقابل تنها مطب چشم پزشکی این شهر شده است.

بنا به‌ گفته یک شهروند با حال وش، سراوان به اندازه مورد نیاز شهروندان دکتر چشم پزشکی ندارد و بیمارستان رازی هم فاقد دستگاه های سونوگرافی و آزمایشگاه که بصورت ۲۴ ساعت و شبانه روز داخل بیمارستان جوابگوی بیماران باشد ندارد.

این شهروند افزود، بیماران از شهرهای مهرستان، سیب و سوران، پسکوه، بم پشت و کوهک فقط به همین یک مطب چشم پزشکی که در سراوان وجود دارد مراجعه می کنند، پول ویزیت مطب را هم چندین برابر بیمارستان های دولتی از آنان می گیرند، و ماهها باید منتظر یک نوبت چشم پزشکی باشید تا نوبت عمل مریض برسد، بخاطر نبود پزشک وضعیت سراوان بسیار نامناسب هست، مسئولان هم فقط بلد هستند فیلم و عکس یادگاری بگیرند.

این شهروند در ادامه گفت ، در بیمارستان رازی منشی اش سر صبح میاد ۲۰ دفترچه جدا میکنه و با اخلاق تند میده به ارباب رجوع و بیشتر از ۱۸ نفر را پذیرش نمی کند، مردم از راه دور و از روستاهای اطراف بم پشت، سیرکان، مهرستان و هیدوچ و دورتر ساعت 03:00 شب می آیند سر نوبت برای ویزیت ولی بیشتر آنها نوبت گیرشان نمیاد چون که اکثر نوبت ها از همکاران و آشنایان کارکنان بیمارستان میباشد و بصورت پارتی بازی از قبل نوبت را به آنان ‌می دهند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.