یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان کنارک در یک حادثه رانندگی جان باخت

بر اثر سانحه واژگونی خودرو‌ معاون سیاسی فرمانداری شهرستان کنارک جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ صبح امروز جمعه ٢۴ تیر ماه ۱۴۰۱، بر اثر واژگونی خودروی حامل معاون سیاسی فرمانداری شهرستان کنارک، هادی بامری جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، آقای بامری پس از این سانحه به بيمارستان امام علی چابهار منتقل شده اما بدلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست است.

زیرساخت های ضعیف در محورهای مواصلاتی سیستان وبلوچستان و نبود جاده های مناسب و ایمن سالانه جان بسیاری از شهروندان را در نقاط مختلف این استان می گیرند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.